Wielkie Święto fanów Gry o Tron w Złotych Tarasach!

Setki fanów najpopularniejszego serialu na świecie, w ubiegłą sobotę, odwiedziły Złote Tarasy. Mimo pięknej pogody, wiele osób postanowiło spędzić sobotnie popołudnie z bohaterami Gry o Tron, w których wcielili się członkowie grupy Westeros. Wśród wielu atrakcji, jakie organizatorzy przygotowali, dla klientów warszawskiej galerii handlowej, dużym zainteresowaniem cieszyła się gra  „Poza Murem”, oparta na motywach serialu, stworzona w technologii wirtualnej rzeczywistości.

Odwiedzający Złote Tarasy, w sobotę, mogli również usiąść na słynnym tronie, do którego ustawiła się długa kolejka. Żaden prawdziwy fan „Gry o Tron” nie mógł narzekać tego dnia na brak emocji. Znakomicie spisała się, wspomniana wcześniej, grupa Westeros, której członkowie, w strojach wprost z krainy lodu i ognia, przeprowadzili sceniczne animacje. Zaprosili wszystkich chętnych do udziału w specjalnym turnieju wojowników, uczyli tańca Westeros, a także sprawdzili wiedzę o serialu wśród klientów Złotych Tarasów. Każdy fan serialu, który wziął udział w animacjach, otrzymał oryginalne serialowe gadżety, takie jak koszulki lub poduszki. Organizatorzy zadbali również, aby nagrody otrzymywali klienci Złotych Tarasów, w zamian za zakupy. Wsparciem dla grupy Westeros byli tzw. cosplayerzy, czyli osoby przebrane za oryginalne postacie z serialu, m.in. za Jona Snowa, Matkę Smoków – Daenerys oraz Aryę Stark. Ponadto, przez cały ubiegły tydzień, na poziomie 0, można było zrobić sobie zdjęcie z wyłowionym z morza Rhaegalem (jednym z trzech niesamowitych smoków należących do Daenerys Targaryen).

Wirtualna rzeczywistość Gry o Tron

Dzięki firmie HTC i grze „Poza Murem”, w Złotych Tarasach, można było wziąć sprawy w swoje ręce i przeżyć przygodę, na jaką mogli liczyć tylko bohaterowie serialu. Przy pomocy wirtualnej rzeczywistości odwiedzający Złote Tarasy znaleźli się w centrum walki z nieumarłymi, białymi wędrowcami i mierzyli się z innymi zadaniami, typowymi dla mieszkańców Siedmiu Królestw. Specjalne stoisko HTC, gdzie można było spróbować swoich sił przeciw mocom, które panoszą się poza Murem, cieszyło się nie mniejszą popularnością, co kultowy tron.

Relacji foto z całego wydarzenia, szukajcie na www.zlotetarasy.pl