sport top

Zakłady sportowe przez internet – czy warto?

Po latach stagnacji na rynku, kiedy bukmacherzy nie cieszyli się najlepszą opinią, dzisiaj branża przeżywa prawdziwy renesans. Ludzie ponownie chcą obstawiać mecze, a bukmacherzy online mają coraz więcej klientów. Sporo osób jednak nadal zastanawia się, czy warto obstawiać zakłady sportowe przez internet. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna i zależy w dużej mierze od predyspozycji danego gracza. Są ludzie, którzy źle znoszą porażki, a każdy przegrany kupon wywołuje u nich olbrzymią złość. Zakładami online zajmują się przeważnie jednak zupełnie inne osoby. Cechują się one przede wszystkim wysoką odpornością na stres, a pojedyncza porażka nie jest w stanie złamać ich morale. Często są one też dobrymi matematykami – potrafią oszacować wyniki meczów i na ich podstawie przygotowywać kolejne kupony.

Analizy bukmacherskie to podstawa

To właśnie analiza wyników wydarzeń sportowych często znacznie zwiększa szanse na wygraną. Warto więc poświęcić kilka godzin tygodniowo na oszacowanie formy drużyn na przykład z topowych lig piłkarskich. Najlepsi gracze nie tylko obstawiają znane rozgrywki, ale także te zupełnie niszowe. Czasami bowiem zdarza się, że druga liga fińska, czy trzecia Bundesliga dają większe szanse na wygraną, niż obstawienie wyników w Lidze Mistrzów. Tam ostatnio doszło do tylu niespodzianek, że większość ludzi oglądających mecze nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Niezależnie jednak od tego zakłady online będą się opłacać. Trzeba tylko posiadać umiejętność chłodnej analizy i nieco szczęścia.

Tylko legalni bukmacherzy w Polsce

Pragniemy również na koniec poinformować o tym, aby przed założeniem konta u danego bukmachera, powinniśmy sprawdzić czy jest on legalny i posiada odpowiednie zezwolenia ministerstwa. Uprzedzamy przed tym, ponieważ gra u nielegalnych bukmacherów wiąże się z wysokimi karami.