Sylwester na ostatnią chwilę. Gdzie się bawić?

Przywitanie Nowego Roku to jeden z najważniejszych momentów codziennego życia. To także doskonała okazja na szampańską zabawę, która prędko się nie powtórzy. Nic więc dziwnego, że bardzo dużą część z nas pragnie spędzić noc sylwestrową na doskonałej zabawie, w wyjątkowym miejscu, niż w zaciszu swojego domu. Niestety zdarza się, że w związku z natłokiem spraw i obowiązków, zapominamy z właściwym wyprzedzeniem o zorganizowaniu sylwestra i zarezerwowaniu miejsc. Na szczęście nawet na ostatnią chwilę będziemy mogli cieszyć się szampańską zabawą w jedną z najważniejszych nocy w roku. Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!. 

Czy masz plany na sylwestra?

Czy masz plany na sylwestra? A może totalnie zapomniałeś o właściwej organizacji? Nic straconego. Pomimo tego, że od szampańskiej nocy pełnej fajerwerków dzieli Cię krótki czas, wciąż możesz zorganizować dla siebie i swoich bliskich pamiętnego sylwestra z doskonałą atmosferą. Pomimo panującej mody i przekonania, że miejsca w najlepszych restauracjach, klubach czy salach warto zarezerwować już na przełomie października i listopada, nawet na kilka chwil przed sylwestrem możemy zmodyfikować swoje plany o spędzeniu wystrzałowej nocy w domowym zaciszu. Wszystko to oferuje nam wykwintna restauracja Magdy Gessler, zlokalizowana w sercu Warszawy, która nosi nazwę AleGloria. 

Romantyczna kolacja sylwestrowa we dwoje

Sylwester jest doskonałą okazją na spędzenie go tylko we dwoje, w asyście romantycznej kolacji. Pomimo tego, że noc kończąca i tym samym rozpoczynająca Nowy Rok wielu osobom kojarzy się przede wszystkim jako obfitująca w tańce i niekończącą się zabawę, to także doskonała okazja do spędzenia romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Poświęcenie czasu swojej drugiej połówce i wspólne przywitanie Nowego Roku, to doskonały początek wkroczenia w następny rok wspólnego życia, jak również jeszcze większe zaciśnięcie relacji. Niejednokrotnie wąskie grono, towarzystwo naszej ukochanej osoby pozwala na lepszą zabawę i samopoczucie niż w dużym gronie osób.

Sylwester w spokojnej atmosferze

Odwiedzając AleGloria w Warszawie możemy liczyć na spędzenie sylwestra w bardzo spokojnej, przyjaznej i komfortowej atmosferze. Nie jest to miejsce, w którym słychać jedynie muzykę i śmiech. Restauracje sprzyja rozmowie, a kameralna, niezwykle przytulna atmosfera pozwala na maksymalne rozluźnienie oraz poczucie się swobodnie i niezwykle przyjemnie. Jest to więc doskonała alternatywa dla osób, którzy pragną przywitać Nowy Rok w spokoju.

Indywidualna obsługa

Jedną z największych zalety restauracji jest indywidualna obsługa. To sprawia, że na zamówione dania, przystawki, przekąski czy napoje, nie będziemy musieli długo czekać. Co więcej, obsługa będzie zjawiać się na nasze życzenie w mgnieniu oka. Nie będziemy więc musieli obawiać się długiego czasu oczekiwania, jak również braku odpowiedniego zainteresowania naszą osobą, nawet w przypadku dużej ilości innych gości obecnych na sali.

Wyjątkowa oprawa

To, co wyróżnia AleGloria na tle konkurencji, to z całą pewnością wyjątkowa, niepowtarzalna oprawa i wystrój wnętrz. Niezwykle atrakcyjna dekoracja, która idzie w parze z wyjątkową jakością oferowanych dań i napojów sprawia, że będziemy mogli spędzić sylwestra w wyjątkowej atmosferze. Dekoracja cechuję się dopracowaniem w każdym, najmniejszym szczególe i detalu. To sprawia, że ogólna oprawa całego miejsca robi niesamowite wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach.

Wyjątkowe menu sylwestrowe Szefa Kuchni

AleGloria dla swoich do gości przygotowała niepowtarzalne, wystrzałowe menu w związku z szampańską, sylwestrową nocą. Sam Szef Kuchni, w trosce i chęci zaspokojenia wymagań kulinarnych swoich gości, opracował wyjątkowe zestawienie, w którym nie będzie brakowało zarówno najbardziej wytrawnych, wykwintnych dań, jak również niezwykle fantazyjnych, słodkich smaków. Wyjątkowe menu opracowane specjalnie na sylwestrową noc sprawi, że będziemy mogli poczuć charakter wydarzenia, na które się wybieramy.