etykiety

Etykiety peel off – gdzie znajdują zastosowanie?

Czytanie etykiet na produktach jest coraz bardziej powszechne, a konsumenci najpierw zapoznają się z informacją na opakowaniu, a dopiero potem podejmują decyzje zakupową. Dobrze zaprojektowana i wykonana etykieta może więc być nie tylko nośnikiem informacji o produkcie, ale również skutecznym narzędziem marketingowym i sprzedażowym. Jeśli trzeba na niewielkiej powierzchni umieścić dużą ilość informacji, dobrym pomysłem będą etykiety peel off.

Etykiety peel off należą do etykiet warstwowych, czyli takich, które pozwalają na zamieszczenie sporych ilości informacji. Składają się z dwóch foliowych warstw, które są ze sobą połączone – można je rozłożyć, a następnie z powrotem złożyć.

Bardziej wygodne niż książeczki

Wygoda użytkowania etykiet peel off sprawia, że są coraz częściej wykorzystywane w tych branżach, w których produkty wymagają bardzo dokładnych informacji: opisu składu, dawkowania, zasad użytkowania, środków ostrożności czy działań niepożądanych. To dobre rozwiązanie na opakowania leków, produktów medycznych, kosmetyków, chemikaliów. Etykieta peel-off pozwala umieścić tak samo wiele informacji, jak etykiety w postaci książeczek. Jest jednak wygodniejsza w użytkowaniu – nie musimy jej kartkować, wystarczy rozłożyć. Przy projektowaniu etykiety warto pamiętać nie tylko o jej funkcjach praktycznych, ale również estetycznych. Efektowna, ciekawa wizualnie etykieta może przyciągać spojrzenia i przyczyniać się do wybierania właśnie tego produktu, a nie oferty z konkurencyjnych firm.

Solidnie wykonane etykiety

Projekt i wykonanie etykiety warto zlecić specjalistom, którzy wiedzą, jak zrealizować zadanie, aby efekt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania. Firma Randi to renomowany producent etykiet samoprzylepnych, który posiada wiedzę, doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze techniczne, aby wykonać każde, nawet najtrudniejsze zadanie. Inwestując w profesjonalne etykiety można mieć pewność, że będą doskonałym wsparciem sprzedażowym dla każdego produktu.