wielka brytania

Nauka angielskiego z native speakerem – Najistotniejsze zalety

O współpracy z native speakerami wspomina się teraz sporo. Zajęcia realizowane przez osoby, dla których angielski jest językiem ojczystym stały się niebywale rozchwytywane, a nauka angielskiego z native speakerem, pod okiem doświadczonego wykładowcy, może przynieść uczestnikom zajęć unikalne benefity. Oto najpopularniejsze korzyści kursu języka angielskiego z nativem.

Z native speakerem motywujesz się do mówienia

Jeśli kurs prowadzi polski lektor, chęć mówienia do niego po polsku jest duża. Nauka angielskiego z nativem jest wyzwaniem i bodźcem, co szybko przynosi pozytywne rezultaty. Właściwy native speaker wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Język angielski z nativem to styczność z realnym językiem angielskim

Im bardziej realny jest język, z jakim masz styczność, tym prędzej zrealizujesz swój plan na naukę angielskiego. Język angielski z nativem to rodzaj nauki, w której tworzysz realną sytuację konwersacji i możesz na bieżąco sprawdzać błędy.

Z nativem osiągasz pewność siebie w mówieniu

Ucząc się angielskiego przez kontakt z nativem (np. sprawdzić ceny kursu angielskiego online w TalkBack na https://talkback.pl/cennik) ustawicznie urozmaicasz swój język. Prowadząc rozmowę z native speakerem doskonalisz swoje umiejętności w rzeczywistej sytuacji rozmowy.

Kurs angielskiego z native speakerem to lepszy wymowa

W dzisiejszych czasach ciężko ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już ponad paręset. Jeżeli fascynuje Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z Stanów Zjednoczonych. Kiedy Twoim marzeniem jest nabycie brytyjskiej wymowy, znajdź native’ów  urodzonych w Wielkiej Brytanii.

Native speaker uczy interesujących faktów

Zajęcia  o Twoich pasjach i zainteresowaniach może okazać się ewidentnie prostszą, a w dodatku bardziej przyjemną drogą do nauki angielskiego. W dodatku nauka języka robi się bez porównania łatwiejsza, gdy poznajesz, że Twój lektor jest interesującym człowiekiem, z którym masz parę wspólnych pasji.