związek

Miłość internetowa i jej szanse

Miłości szukać można na wielu sposobów. Kontrowersyjna staje się kwestia miłości przez internet. Pojawiają się pytania – czy może być ona trwała, oraz szczera? Czy jesteśmy w stanie odpowiednio dogadywać się z drugą osobą, skoro nie widzimy jej na co dzień? Czy możemy liczyć na realne wsparcie, skoro taka osoba nie będzie nas w stanie przytulić i autentycznie pocieszyć? W końcu nawet związki realizowane w świecie realnym często rozpadają się, gdy jedna z osób wyprowadzi się za granicę w celu poszukiwania lepszej kariery i większych możliwości. Mimo niewątpliwych wad może się jednak okazać, że warto się tej relacji poświęcić.

Nauka cierpliwości

Związek przez internet będzie uczył cierpliwości dwóch osób. Nawet fajne sex zdjęcia danej osoby nie będą decydowały o powodzeniu. Mimo wszystko do spotkania zapewne dojdzie – raz na jakiś czas. I ten okres wyczekiwania wbrew pozorom pokazuje, że miłość jest bardzo istotna dla obu stron. Ponadto, podczas samego spotkania można skoncentrować się na sobie. Mają one większy urok niż codzienne spotkania podczas stacjonarnego związku, które z czasem stają się pospolite.

Nie tylko wygląd jest ważny w związku

Kolejną kwestią będącą zaletą, jeśli chodzi o miłość internetową, jest kwestia drugorzędności wyglądu. Osoby takie skupiają się na tym, co piszą i w jaki sposób piszą. Dzięki temu na drugi tor schodzą cechy fizyczne. Pokazuje to, że dla osób będących w związku przez internet bardzo ważny jest przede wszystkim charakter.

Gdzie szukać miłości przez internet?

Obecnie wskutek postępu technologicznego i globalizacji mamy dostęp do wielu źródeł i aplikacji, które naprowadzą nas na trop prawdziwej miłości. Tinder czy Badoo umożliwią nam poszukiwanie drugiej połówki na podstawie naszej lokalizacji, czy zainteresowań. Możemy tam także określić nasze preferencje seksualne, płeć, czy wiek. Możemy też dodać zdjęcia erotyczne lub prywatne filmy porno. Dostęp do wielu funkcji nie jest jednak bezpłatny, ale czego nie robi się dla miłości. Jeżeli mamy problem ze znalezieniem miłości w realnym świecie albo nudzą nas kolejne stacjonarne związki, może warto skorzystać właśnie z takiej wygodnej aplikacji?