zabawki dla dzieci

Figurki Moji Pops w nowych, niesamowitych przygodach na wakacje!

Figurki Moji Pops to zabawki kolekcjonerskie, które uwielbiają wyrażać swoje emocje. W jednej chwili zmieniają nastrój i ze smutnej minki przestawiają się na rozpromienionego szczęściem stworka. Dziecko może odwrócić buzię każdej figurki, by na drugiej stronie odkryć zupełnie inny wyraz twarzy. Każda z twarzyczek Moji Pops odzwierciedla inne emocje. Mogą być zakochane, rozbawione, śpiące lub smutne. Dzieci uwielbiają wymieniać buzie między figurkami. Jak poprzez zabawę nauczyć dziecko rozpoznawać emocje? Figurki Moji Pops w tym pomogą!

Figurki Moji Pops – cała kolekcja

Kolekcja figurek Moji Pops to 48 intrygujących postaci, a każda z nich występuje dodatkowo w dwóch kolorach. Oznacza to, że dziecko ma do zebrania aż 96 postaci i 12 różnych wyrazów twarzy. Nie wszystkie figurki są takie same. Producent – firma Magic Box szczególnie wyróżniła 6 ekskluzywnych zabawek Glitter pokrytych brokatem. Figurki błyszczące są dołączane do różnych zestawów, np. składających się z 8 figurek + 2 pokryte brokatem. Ta dziewczynka, która zdobędzie wszystkie figurki Moji Pops wygrywa!

Seria Moji Pops to zestawy figurek skierowane do dziewczynek i będące odpowiedzią na niezwykle popularną serię figurek Super Zings, która została stworzona z myślą o chłopcach.

Moji Pops fiurki

Nowe zestawy Moji Pops na wakacje

Zabawka I like Ice Cream to zestaw stworzony z myślą o wakacjach i letnim klimacie. Na blistrze znajdują się 2 ekskluzywne figurki Moji Pops z wymiennymi buziami oraz wszystkie potrzebne elementy do zabawy w lodziarnię m.in. witrynę, krzesełka, duży parasol przeciwsłoneczny. Czy wszystkie figurki Moji Pops uwielbiają lody? Warto odkryć, kto przepada za smakiem truskawkowym, a kto uwielbia lody czekoladowe z polewą. Figurki wyruszają do lodziarni, by usiąść przy stoliku i cieszyć się smakołykami. Do zestawu jest dołączony skuter, dla tych figurek, które chcą zamówić lody z dostawą. Jeśli ktoś chce podzielić się lodami z przyjaciółmi, można je dostarczyć skuterem. Ale frajda!

Figurki Moji Pops – wakacyjny rejs łodzią pełen przygód

Zestaw Moji Pops Boat Party to impreza na łodzi, dzięki której figurki zaczynają zupełnie nową przygodę. Tym razem, każde z Moji Popsów chce wypłynąć w rejs i pobawić się wśród pluskających fal. Nowe przygody w krainie Moji Pops to jeszcze więcej zabawy dla dzieci! W zestawie Moji Pops Boat Party Impreza na Łodzi dzieci znajdą łódkę, ekskluzywne akcesoria potrzebne podczas rejsu na wyspę oraz 2 ekskluzywne figurki Moji Pops: Pina i Jackie.

Figurki Moji Pops przedstawiają przedmioty codziennego użytku z dwustronnymi buźkami, które wyrażają różne emocje. Moji Pops to wspaniała zabawka dla każdego dziecka! Maluchy uwielbiają kolekcjonować figurki. Każdy zestaw będzie doskonałym rozpoczęciem przygody, jak i uzupełnieniem kolekcji. Wysokość figurek wynosi ok. 3 cm; zabawki są przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Figurki Moji Pops z rodzaju Glitter (pokryte brokatem) są dołączane losowe jako niespodzianka.