stylizacje damskie

Dolce Gabbana – o marce

Włoscy kreatorzy mody Dolce i Gabbana stworzyli markę, która do dziś inspiruje ludzi na całym świecie. Kolekcje DG są podziwiane, noszone z dumą i radością. Domenico Dolce i Stefano Gabbana, choć dzisiaj już nie są parą w życiu prywatnym, zawodowo wciąż są razem i kreują piękne ubrania.

Grupa docelowa

Każdy dom mody ma swoich odbiorców, swoją grupę docelową, dla której tworzy zjawiskowe ubrania. Dolce i Gabbana od początku budzili skrajne emocje, zaprojektowane przez nich ubrania nie podobały się wszystkim, jak to często bywa w świecie prawdziwej sztuki. Odważne kroje i materiały, niecodzienne połączenia, nieznane dotychczas wzory mogły budzić u niektórych opór, a wręcz przerażenie. Jeszcze kilkanaście lat temu kobiety nie ubierały się przecież tak odważnie jak dzisiaj, wymagano od nich większej skromności.

Dolce Gabbana torebki

Torebka to wyjątkowy dodatek. Źle dobrana może popsuć całą stylizację. Zatem warto dobrać torebkę tak, aby dodawała szyku i dopełniała wizerunek. Torebki Dolce Gabbana – https://b-luxury.pl/kobiety/torebki/dolce_gabbana.html są klasyczne, ale z pazurem. Jeśli kobieta ubrała się klasycznie, mogą dodać pikanterii. Jeśli kobieta ubrała się w barwy jaskrawe, dodając wzory, torebka uspokaja całą stylizację. Dlatego też warto przemyśleć jej wybór do każdego stroju. Dolce i Gabbana znakomicie odgadują, czego potrzeba kobietom. Od wielu lat zapewniają im najlepsze rozwiązania.

Sukienki Dolce Gabbana

Sukienki Dolce Gabbana zostały zaprojektowane dla kobiet pełnych temperamentu, odważnych, które chcą żyć pełnią życia, bez kompleksów i strachu. Kwiaty, wzory zwierzęce, hafty, to właśnie cechuje ubrania DG przeznaczone dla pań, które znają swoją wartość i chcą podkreślać własne piękno, nie tylko zewnętrzne. Suknie zostały zaprojektowane tak, by każda kobieta czuła się w nich wyjątkowo. Doskonale pasują do każdej sylwetki, nie tylko dla kobiet w młodym wieku, ale też dla pań dojrzałych.

Buty Dolce Gabbana

Kreatywny duet Dolce Gabbana tworzy obuwie, w którym każda kobieta czuje się komfortowo, a zarazem pięknie. Buty są dopełnieniem całej stylizacji. Są dodatkiem, bez którego jednak trudno wyobrazić sobie wyjątkowy efekt końcowy stylizacji. Nie bez powodu niektórzy ludzie w pierwszym odruchu zwracają uwagę właśnie na buty. Niezależnie od tego, czy kobieta wybierze eleganckie buty na obcasie czy też obuwie bardziej sportowe, powinna czuć się doskonale, wygodnie, ale i piękne. Buty stworzone z materiałów najwyższej jakości. Skóra ekologiczna i naturalna wspaniale pełnią swoją funkcję, służąc przez długie lata i dopasowując się do każdej stopy.