otwieranie drzwi do domachodu

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu. Pomoc specjalisty będzie niezbędna!

Bycie kierowca to bardzo odpowiedzialne zadanie, chwila nie uwagi może spowodować wiele problemów. Niestety to nie jedyna rzecz z jaką muszą borykać się kierowcy, zarówno zawodowi jak i prywatni. Mianowicie chodzi tutaj o możliwość wystąpienia problemów z zamkiem. Zgubienie kluczyków zdarza się często tak samo jak zostawienie ich w aucie, które samoczynnie może się zatrzasnąć. W takich momentach nie jesteśmy w stanie nic zdziałać, potrzebna jest tutaj profesjonalna pomoc wykorzystująca specjalistyczne narzędzia. Choć nigdy w życiu nie przytrafiły się nam takie problemy, to warto mieć to na uwadze i być przygotowanym bowiem w każdej chwili możemy zgubić kluczyki.

Kto może otworzyć auto bez kluczyków?

Każdy powinien sobie zdawać sprawę że awaryjne otwieranie samochodów nie należy do najłatwiejszych i każda osoba nie posiadająca odpowiednich umiejętności, a przede wszystkim narzędzi nie będzie w stanie wykonać tej czynności. Zatem jedynym rozsądnym wyborem będzie szukanie pomocy u prawdziwych fachowców. To właśnie oni posiadają odpowiednią wiedzę a przede wszystkim sprzęt, na który potrzebne są specjalne zezwolenia. W naszym kraju osoba, która nie posiada zezwoleń na narzędzia ślusarskie wykracza poza prawdo i jest traktowana jako przestępca. Tylko i wyłącznie osoby prowadzące legalną działalność mogą pozwolić sobie na fachowy sprzęt pozwalający im otwierać auta bez większego ryzyka. Zazwyczaj oczekiwanie na przyjazd pomocy trwa kilkadziesiąt minut, a sama praca od kilkunastu do kilkudziesięciu minut w zależności od użytej techniki jak i samego mechanizmu zamka. Nie będzie to również odczuwalne dla naszego portfela ponieważ koszty za taką pracę wynoszą maksymalnie kilkaset złotych, a jedyną rzeczą o której powinniśmy pamiętać jest przygotowanie dowodu rejestracyjnego pojazdu. Jest on niezbędny, ponieważ ślusarz poprosi nas abyśmy okazali dokument potwierdzający, że jesteśmy właścicielem pojazdu.

Tylko profesjonalna pomoc

W takich sytuacjach nie warto kombinować, próby otworzenia drzwi auta na własną rękę mogą wiązać się z uszkodzeniem mechanizmu oraz karoserii. Dlatego, aby nie ryzykować najlepiej poprosić o pomoc specjalistów z www.pogotowie-zamkowe-gdynia-24h.pl . Mają oni do wyboru dwie techniki, jedną z nich jest zastosowanie swego rodzaju wytrychu z pomocą które w umiejętny sposób mogą manipulować mechanizmem zamka. Drugim sposobem jest zastosowanie haczyka, przyssawki do okien oraz poduszki hydraulicznej. Nie ma co ukrywać że to właśnie druga metoda stała się bardzo popularna w ostatnich latach, zapewnia największe bezpieczeństwo karoserii, a z jej użyciem zamek nie będzie nawet dotykany. Dlatego coraz więcej specjalistów chce zmienia do niej swoje nastawienie i coraz częściej widzimy ją w praktyce. Reasumując jeżeli mamy problemy i konieczne jest awaryjne otwieranie samochodu warto wezwać doświadczoną osobę znającą się na tej pracy. W innym przypadku narazimy swój pojazd na uszkodzenia, które tym samym spowodują znacznie większy koszt związane z ich późniejszą naprawą.