Wybór idealnego wózka spacerowego dla maluszka

Rodzice, którzy oczekują narodzin swojego malutkiego dziecka, wcześnie zaopatrują się w niezbędne przedmioty, które na co dzień z pewnością okażą się przydatne w opiece nad bobasem. Jedną z wielu ważniejszych decyzji jest zakup idealnego i odpowiedniego wózka dla dziecka. Decydując się na taki zakup, należy zwrócić uwagę na wiele ważnych, istotnych czynników, które pomogą rodzicom wybrać ten jedyny funkcjonalny wózek.

Decyzja o zakupie wózka, choć nie łatwa, ze względu na atrakcyjny dostęp do wózków dziecięcych na rynku, w końcowym efekcie na pewno spełni wysokie wymagania rodziców. Rodzice powinni wziąć pod uwagę wiele czynników na przykład czy wózek jest wystarczająco bezpieczny, praktyczny, nieskomplikowany i wygodny.

Wózek Chicco Multiride spełnia wszystkie funkcje przypisywane wózkom spacerowym. Jest on przeznaczony dla dzieci starszych, które nauczyły się już pewnie siedzieć lub starają się to robić. Jest to spacerówka bardzo przystosowana do wszelkich otaczających ją warunków, różnej nawierzchni. Dzięki skrętnym, obrotowym przednim kołom, które są amortyzowane z przodu i tyłu, jazda wózkiem jest przyjemna, a dla dziecka wstrząsy nie są w ogóle odczuwane. Koła terenowe pozwalają na wyruszenie na wycieczki po żwirze, piasku, asfalcie i kamieniach.

Chicco Multiride to mocna i solidna spacerówka, dla dzieci z wagą do 22 kg wagi. Wózek jest wygodny i w pełni regulowany, szczególnie oparcie wózka jest regulowane i niezbędne, żeby dziecko mogło spokojnie i komfortowo odpoczywać w spacerówce. Również regulowana jest budka spacerówki oraz przedłużana, dzięki czemu dziecko jest jeszcze bardziej chronione przed mocnym słońcem, deszczem czy wiatrem. Wózek jest wykonany z trwałych i odpornych na wszelkie zabrudzenia. Tkanina wózka wykonana jest z wodoodpornej tkaniny, dzięki czemu podczas deszczu wózek szybko nie zamoknie. Tapicerka ta może być zdejmowana oraz przeznaczona do prania. Chicco Multiride można szybko i łatwo złożyć, nadaje się do transportu w samochodzie czy schowania za szafką w domu. Wózek stoi sam, nie trzeba rozłączać wózka na części ani mocno się po niego schylać.

Chicco Multiride to spacerówka, która posiada wiele przydatnych akcesoriów, takie jak: folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki, osłonki na pasy bezpieczeństwa. Wszystkie te akcesoria to praktyczne i przydatne akcesoria. Wózek posiada również regulowaną rączkę dla osób prowadzących wózek, a mający różny wzrost. Chicco Multiride posiada możliwość wpięcia fotelika samochodowego.