litery 3d

Reklamowe litery przestrzenne 3D – jak je wybrać?

Litery 3D stanowią idealny sposób na to, aby dodać reklamie kreatywności i wzbudzić szersze zainteresowanie odbiorcy. Są one również estetyczne, a to przekłada się na lepsze postrzeganie wizerunku danej marki. Taka forma informacji wizualnej sprawia, że litery 3D cieszą się ogromną popularnością. Czym kierować się przy ich wyborze? Podpowiadamy.

Litery 3D muszą być widoczne

Każdej firmie zależy na tym, aby przyciągnąć potencjalnego odbiorcę, a potem zaciekawić na tyle, aby chciał zostać i stał się klientem. Dlatego ważnym aspektem jest zadbanie o przykucie uwagi poprzez dobrą widoczność reklamy. Gdy rozejrzymy się wokół siebie, zauważymy pełno banerów, plakatów oraz szyldów. Szczególnie widoczne jest to w większych miastach. Z pomocą przychodzą litery 3D. Gdy zdecydujemy się na podświetlane litery, np. wykonane z plexi, mamy pewność, że nasza reklama zostanie zauważona nawet wieczorową porą, gdy się ściemni. To duże wyróżnienie na tle konkurencji, a dodatkowo podniesienie efektywności swoich działań. Dostępność różnych barw świateł sprawia, że taka forma reklamy staje się uniwersalna.

Walory estetyczne

Estetyka jest bardzo ważna. Dzięki rozwojowi techniki i szerokiej gamie materiałów do wyboru, litery 3D nie tylko przykuwają uwagę, ale są po prostu atrakcyjne. Taki rodzaj reklamy potrafi otoczenie, a zwłaszcza przestrzeń miejską rozświetlić oraz dodać jej uroku. Możemy traktować go również jako element dekoracji.

Warto zapoznać się z ofertami firm, które komponują efektywne motywy świetlne, np. https://topromo.pl/oferta/neon-led-ledon/.

Litery 3D są wielofunkcyjne

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na litery 3D plexi, podświetlane czy skorzystamy z innego materiału, ta forma informacji jest wielofunkcyjna i znajdzie zastosowanie w wielu branżach. Nie chodzi tylko o funkcję reklamową, ale również o wzrost rozpoznawalności marki. Litery 3D idealnie sprawdzą się, gdy chcemy zareklamować jakiś obiekt od zewnątrz, np. restaurację czy hotel, ale znajdą zastosowanie również w przypadku pomieszczeń zamkniętych, jak np. gabinet czy sala konferencyjna. Warto jest skorzystać z ich funkcji w momencie organizowania eventu, ponieważ mogą stanowić modne tło do danych okoliczności.

Zaletą liter 3D jest okazja do stworzenia spersonalizowanych projektów. Możliwość wyboru czcionki, kolorów oraz rozmiaru pozwala dopasować pod odbiorcę odpowiedni przekaz. Nie ważne czy lubimy klasyczne, czy nowoczesne rozwiązania, zawsze znajdziemy coś dla siebie.