wyposazenie gastronomii

Popularne wyposażenie gastronomiczne do restauracji – co kupują restauratorzy?

Za pomocą odpowiednio dobranego wyposażenia gastronomicznego restauracja może działać jeszcze efektywniej. Jakie urządzenia wybierane są obecnie bardzo często do restauracji? Sprawdzamy to razem ze sklepem internetowym Hybryda-gastro.pl!

Sklep internetowy Hybryda-gastro.pl specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnego wyposażenia dla gastronomii. Poprzez współpracę z wieloma dostawcami urządzeń oraz szeroką gamę usług własnych zapewnia swoim klientom pełną pomoc w wyposażeniu lokalu gastronomicznego. Sklep oferuje usługi projektowania kuchni gastronomicznych, pomaga w doborze odpowiedniego sprzętu oraz zajmuje się jego montażem i serwisem.

Jakie wyposażenie w sklepie internetowym Hybryda-gastro.pl wybierane jest często przez właścicieli restauracji? Poznaj poniższe urządzenia, które przydadzą się także w wielu innych lokalach!

Piec konwekcyjno-parowy

Restauracja wyposażona w piec konwekcyjno-parowy może oferować swoim gościom wyśmienite dania przygotowywane bez użycia dużej ilości tłuszczu. Piece tego typu wykorzystują moc gorącego powietrza oraz pary wodnej, aby piec różnorodne produkty spożywcze – mięsa, ryby, warzywa.

Piec konwekcyjno-parowy jest urządzeniem elektrycznym, bezpiecznym oraz jest łatwy w obsłudze. Panele sterowania pozwalają na precyzyjne dobranie odpowiednich parametrów pieczenia zależnie od konkretnych dań.

Zmywarka kapturowa

Hybryda-gastro.pl to sklep internetowy oferujący szeroką gamę zmywarek kapturowych, które pozwalają na wygodne mycie nawet dużej ilości naczyń o sporych rozmiarach, na przykład garnków lub pojemników stalowych.

Charakterystyczną cechą zmywarki kapturowej jest jej kaptur, który nakładany jest na myte naczynia znajdujące się w koszu. Dzięki temu korzystanie ze zmywarki jest bardzo proste i szybkie, co znacznie usprawnia pracę na zapleczu restauracji.

Zmywarki do garnków

Poza zmywarkami kapturowymi sklep Hybryda-gastro.pl oferuje także inne zmywarki do garnków, które wyróżniają się wysoką wydajnością i skutecznością działania.

Krótkie cykle mycia trwające zaledwie kilka minut powodują, że naczynia w restauracji są zawsze czyste i gotowe do użycia.

Szafy chłodnicze

W restauracji nie może zabraknąć również szafy chłodniczej. To urządzenie chłodzące, które dzięki przeszklonym drzewom pozwala na łatwe zapoznanie się z zawartością.

Szafy chłodnicze mogą także służyć do prezentacji dań, deserów w restauracji.

Piec do pizzy

Wszystkim restauracjom planującym serwowanie pizzy sklep Hybryda-gastro.pl oferuje dostęp do nowoczesnych pieców elektrycznych i gazowych. Razem z nimi przygotowanie wyśmienitej pizzy jest jeszcze łatwiejsze.

HYBRYDA ALEKSANDRA GÓRALCZYK

https://hybryda-gastro.pl

TEL: 32 418-72-55

E-MAIL: biuro@hybryda-gastro.pl

NIP: 6312312497, REGON: 241677598

ul. Stanisława Kunickiego 14, 44-100 Gliwice