Mobilny serwis tir – 3 powody dla których warto na niego postawić

Dobre zarządzanie firmą transportową wymaga przede wszystkim odpowiedniego dbania o flotę, która gdy mowa o samochodach ciężarowych pokonuje każdego roku ogromne dystanse. Mimo odpowiedniego serwisowania potrafią się jednak zepsuć i wtedy bardzo pomocny może okazać się mobilny serwis tir. 

Czym jest mobilny serwis tir?

Jak sama nazwa wskazuje mobilny serwis tir w Skarżysku to nic innego jak usługa, która polega na tym, że pracownicy warsztatu wraz z potrzebnym sprzętem na życzenie są w stanie przyjechać do zepsutego pojazdu w miejsce, w którym on stoi.

Dzięki temu zanim właściciel samochodu ciężarowego zdecyduje się na holowanie tir w Szczekościnach może on dowiedzieć się co dzieje się z jego autem i czy jest możliwa szybka jego naprawa. Skorzystanie z mobilnego serwisu tir potrafi być bowiem świetną oszczędnością pieniędzy.

3 powody, które sprawiają, że warto wybrać mobilny serwis tir

Przede wszystkim jest to oszczędność pieniędzy. Jeśli okaże się, że awarię da się naprawić na miejscu można naprawdę sporo zaoszczędzić, gdyż nie będzie konieczne holowanie samochodu ciężarowego. To z racji na to, iż takie pojazdy mają masę przekraczającą 3,5 tony wymaga specjalnego holownika, a co za tym idzie taka usługa jest znacznie droższa niż holowanie na przykład samochodu osobowego, które zabranie na lawetę jest bardzo proste.

Po drugie mobilny serwis tir to ogromna oszczędność czasu. Ten jest niezwykle kluczowy w branży transportowej. Poprzez skorzystanie z mobilnego serwisu tir można zaoszczędzić wiele godzin, które trzeba by było wykorzystać na dostarczenie samochodu do warsztatu, naprawienie go i następnie powrót nim na trasę. Mobilny serwis tir jest z kolei w stanie przywrócić auto do jazdy nawet w kilkadziesiąt minut.

Na koniec warto wspomnieć o tym, że mobilny serwis tir to świetny wybór, gdyż w przeciwieństwie do standardowych, stacjonarnych warsztatów potrafi on działać nawet 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To oznacza, że na pomoc można liczyć przez cały czas.