sport top

Gdzie legalnie obejrzeć mecz online? Wypróbuj usługi bukmacherów!

Oglądanie wydarzeń sportowych wiąże się z nieodłącznymi emocjami. Często są one też spowodowane samym przewidywaniem wyniku i kibicowaniem jednej drużynie. W dobie transmisji live i internetu, warto wiedzieć gdzie można oglądać wydarzenia sportowe na żywo. Wiedza na temat darmowych transmisji może przydać się nie tylko do samego podziwiania gry zawodników, ale również do obstawiania zakładów i dostępu do meczów w każdym miejscu na świecie z poziomu telefonu komórkowego. Gdzie legalnie i za darmo można obejrzeć mecz online?

Wypróbuj transmisje live u bukmacherów – Fortuna i STS

Popularni bukmacherzy w celu ułatwienia swoim klientom obstawiania, oferują usługę oglądania darmowych transmisji z praktycznie wszystkich rozgrywek. Jest to w pełni licencjonowane i legalne rozwiązanie, z którego może skorzystać każdy, kto ma ochotę obejrzeć mecz. Oprócz informacji takich jak wynik, wystawione żółte kartki i przyznane stałe fragmenty gry, istotny jest także przekaz wideo.

U bukmachera Fortuna transmisje live można oglądać online zarówno z poziomu aplikacji mobilnej, jak i komputera osobistego. Wystarczy się zarejestrować, zalogować, a następnie wejść w zakładkę zakłady live. Po kliknięciu w interesujące nas wydarzenie, wyświetli się tabela wyników, a obok niej okienko z transmisją live. Przy rejestracji na fortunie możemy skorzystać z bonusu powitalnego o wartości 400 zł. Bonus działa na zasadzie podwajania pierwszego depozytu.

STS TV to druga usługa umożliwiająca oglądanie meczy online na żywo. Działa podobnie jak fortuna. Proces rejestracji i oglądania wygląda podobnie. Tu również nie ma wyznaczonych limitów ani nie jest wymagana weryfikacja konta przed przejściem do transmisji live.

Sopcast – czyli legalny program do oglądania meczów

Sopcast jest programem działającym na zasadzie wymiany danych w sieci P2P. Za jego pomocą możemy łatwo odnaleźć dowolną transmisję sportową. Wideo jest rzeczywiście w wysokiej jakości, a transmisja jest płynna i nie występują w niej uciążliwe przycięcia. Mecze na żywo sopcast wymagają jednak pobrania dodatkowego oprogramowania, które nie jest dostępne na urządzeniach mobilnych. Jeśli nie mamy takiej możliwości, lepszym wyborem może okazać się skorzystanie z usług ulubionego bukmachera, a przy tym opcjonalnie wykorzystanie oferowanego nam bonus.