mobilna wulkanizacja

Czy mobilna wulkanizacja TIR działa całą dobę?

Nieprzewidziane awarie mogą zdarzyć się w każdym miejscu. W przypadku samochodów ciężarowych są one trudniejsze do usunięcia niż w pojazdach osobowych. Mobilna pomoc dla kierowców oferuje szybkie rozwiązanie problemu na miejscu. Tylko czy można z niej korzystać o każdej porze?

Kiedy można skorzystać z usług mobilnej wulkanizacji TIR?

Każdy pojazd może ulec awarii. Nawet gdy przed wyjazdem zostanie gruntownie sprawdzony, podczas jazdy może dojść do nieplanowanego wydarzenia, które spowoduje uszkodzenie koła. Czasami przyczyną może być stan nawierzchni lub napotkane przeszkody. W przypadku dużych samochodów ciężarowych naprawy nie są łatwe do przeprowadzenia, a kierowca zazwyczaj jest sam i nie może liczyć na wsparcie drugiej osoby. Rozwiązaniem w takich sytuacjach jest mobilna wulkanizacja TIR w Katowicach i okolicach. Firma świadczy usługi całodobowo, dzięki czemu mogą pomóc o każdej porze dnia i nocy. Zapewniają szybki dojazd zazwyczaj na terenie całego województwa, a jeśli to konieczne, nawet za granicę. Wystarczy zgłosić zdarzenie pod dedykowany numer telefonu i oczekiwać na przyjazd specjalistów.

Dlaczego warto skorzystać z ich usług?

Mobilny serwis opon w Żorach i innych miastach jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku nagłego problemu z ogumieniem. Często takie problemy zdarzają się na autostradach i drogach szybkiego ruchu, więc dostanie się do stacjonarnego warsztatu zajmującego się wulkanizacją jest utrudnione. Usługa mobilna pozwala na usunięcie usterki na miejscu. Fachowi pracownicy posiadają specjalistyczny sprzęt, umożliwiający szybkie pozbycie się problemu. Dodatkowo cała procedura zostanie wykonana profesjonalnie, co zapewni bezpieczeństwo w dalszej podróży. Jest to szczególnie ważne w przypadku aut ciężarowych, które przewożą ładunek, ponieważ kierowca musi dostarczyć go w określonym terminie, więc nie może pozwolić sobie na długie postoje. Może to spowodować opóźnienia w dostawie, a tym samym nieprzyjemne konsekwencje dla kierowcy.