sport top

Zakłady bukmacherskie w Polsce

Zakłady bukmacherskie w Polsce są bardzo popularne wśród osób, które interesują się w większym bądź mniejszym stopniu sportem. Polegają one na przewidywaniu wyniku końcowego danego spotkania sportowego. Bukmacher przyjmuje zakłady pieniężne zarówno przez internet jak i stacjonarnie w wyznaczonym punkcie, ustala kurs na dane wydarzenie przed jego rozpoczęciem oraz finalnie wypłaca ewentualną wygraną graczowi.

Wśród dyscyplin sportowych dostępnych na liście do obstawienia rezultatu końcowego znajdziemy takie sporty jak : piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej, sporty zimowe, piłkę ręczną, boks, szach i wiele wiele innych. Tak więc każdy znajdzie dla siebie coś co go interesuje i pragnie spróbować swoich sił w obstawieniu kuponu w zakładzie bukmacherskim i być może wygrać nie małe pieniądze.

Na terenie Polski istnieje 15 legalnych firm bukmacherskich, posiadają one wszystkie potrzebne licencje i zezwolenia. Najpopularniejszymi zakładami bukmacherskimi są bukmacher STS, „Milenium” oraz „Totolotek”. Bukmacher STS to legalna firma bukmacherskaz blisko 20-letnim doświadczeniem. Firma ta świadczy swoje usług zarówno online jak i w wyznaczonych punktach w Polsce. STS od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu, jest głównym sponsorem aktualnego mistrza Polski w piłce nożnej czyli Legii Warszawa. Zakład działa na najwyższym poziomie przy wykorzystaniu najwyższych technologii. „Totolotek” jest najdłużej działającym zakładem bukmacherskim z siecią ponad 260 punktów przyjmowania zakładów sportowych w największych miastach. Zarówno stacjonarnie jak i przez internet można typować różnorodne wydarzenia sportowe jak i społeczno – kulturalne. „Totolotek”  aktywnie wspiera rozwój polskiego sportu zarówno amatorskiego jak i profesjonalnego, jest oficjalnym sponsorem jednego z czołowych klubów piłkarskiej Ekstraklasy czyli Lechii Gdańsk. „Milenium” to prężnie rozwijający się zakład bukmacherski z bardzo dużą liczbą punktów stacjonarnych rozlokowanych po całej Polsce, prowadzi również przyjmowanie zakładów online. Firma ta również wspiera polskie dyscypliny sportowe. Obecnie jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Zagłębie Lublin.

Podsumowując, każdy kto lubi sport i czuje się na siłach aby obstawiać wyniki spotkań to niech skorzysta z usług legalnych zakładów bukmacherskich.