medycyna estetyczna

Zabieg Thuzzle – na czym polega?

Medycyna estetyczna jest obecnie na naprawdę wysokim poziomie i jest w stanie zaoferować wiele różnych zabiegów, a także staje się ona coraz bardziej przystępna cenowo i nie korzystają z niej tylko osoby bogate, czy też celebryci. Jednym z dostępnych sposobów leczenia jest zabieg Thuzzle. Co to za metoda i gdzie można się zapisać na ten typ zabiegu?

Gdzie można udać się na zabieg Thuzzle?

Aby udać się na zabieg Thuzzle konieczne jest znalezienie gabinetu, który posiada w swojej ofercie ten zabieg. Znalezienie go wbrew pozorom nie jest tak proste, lecz z pomocą internetu z pewnością odszukamy gabinety medycyny estetycznej, które wykonują zabieg Thuzzle w Katowicach i posiada odpowiedni sprzęt, a także przeszkoloną kadrę, która potrafi wykonać ten zabieg w sposób jak najbardziej bezpieczny dla pacjentek oraz pacjentów.

Gabinety, w których oferowana jest poprawa owalu twarzy w Katowicach coraz częściej wykorzystują również zabieg Thuzzle, który może w tym znacząco pomóc. Szukając takiego gabinetu w sieci konieczne jest nie tylko sprawdzenie ich pod kątem posiadanego sprzętu, ale też poznanie opinii pacjentów oraz pacjentek.

Czym jest zabieg Thuzzle i na czym on polega?

Zabieg Thuzzle to metoda stosowana w medycynie estetycznej, która wykorzystuje ciepło. Jest to naprawdę innowacyjna technologia termiczna stosowana przy zabiegach estetycznych twarzy, szyi, dekoltu, a także okolic intymnych u kobiet. Wykorzystuje ona tak zwaną multifalę. Działa ona zarówno na skórze, jak i podskórnie i pozwala na uzyskanie efektu liftingu, a także redukcję tkanki tłuszczowe.

To, co zapewnia zabieg Thuzzle to między innymi poprawa dotlenienia oraz odżywienia skóry, jej odmłodzenie, czy też podniesienie poziomu jej elastyczności. Ponadto podgrzanie tkanki tłuszczowej zmniejsza jej objętość. Poprzez zabieg Thuzzle zwiększa się również produkcja kolagenu oraz elastyny, czyli związków, które mają naprawdę duży wpływ na wygląd cery u człowieka i ich wysokie stężenie sprawia, że ta jest bardziej jędrna, elastyczna i wygląda młodziej.