Wyjazd integracyjny

Wyjazd integracyjny – na jakie atrakcje warto postawić?

Wyjazdy integracyjne dla firm z roku na rok zyskują na popularności. Nic dziwnego. To świetna okazja do tego, aby sprawić, że zespół lepiej się pozna, a przy tym będzie efektowniej pracował, ale też do tego, aby podziękować mu za zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków. Tego typu imprezy sprzyjają przeżywaniu niesamowitych przygód. Nikogo już nie dziwi więc np. skok ze spadochronem czy lot balonem. Na jakie atrakcje warto postawić? Podpowiadamy.

Wyjazd integracyjny z dreszczykiem emocji w tle

Adrenalina daje taki motor do działania. Podnoszenie sobie ciśnienia od czasu do czasu wyzwala w nas endorfiny, a na pewno sprawia, że czujemy, że żyjemy. Wszelkie aktywności, które sprzyjają jej wyzwalaniu się wspominamy jeszcze długo. Nikt więc nie powiedział, że w trakcie wyjazdu integracyjnego dla firm (LINK) nie możemy postawić na tego typu doznania. Świetnie będą im sprzyjały na przykład przejażdżki łodzią motorową. Niektóre z modeli osiągają nawet 90 km/h, albo też skuterem wodnym. Duża dawka rozrywki połączona z niesamowitymi emocjami gwarantowana. A może skok na bungee, albo ze spadochronem? Tego typu wyczyn na pewno długo zapadnie w pamięci. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wielu pracodawców stawia też na loty balonem, albo wspinaczki czy też różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, które wymagają sporej dawki odwagi. Takie działania sprawiają, że wyjazd staje się bardzo ekscytujący i sprzyja integracji zespołu.

Impreza firmowa pod znakiem statecznych zabaw

Bardzo popularne jest organizowanie rozgrywek paintballowych, albo też różnej maści imprez tanecznych. Sporo firm stawia również na wspólne biesiadowanie przy ognisku czy też karaoke. Są to bardziej stateczne atrakcje, ale nikt nie powiedział, że są gorsze. Także sprzyjają rozluźnieniu, budowaniu miłej atmosfery, a także relacji, które następnie przekładają się na zwiększenie efektywności pracy oraz zaangażowania w nią.

Zobacz także: https://www.ctmpolonia.pl/organizacja-podrozy-poslubnej-co-brac-pod-uwage/

Organizacja wyjazdu integracyjnego

Organizację wyjazdu integracyjnego dla firm można powierzyć np. działowi HR, albo marketingu, niemniej jednak coraz częściej firmy decydują się na pomoc w tym zakresie biur podróży.