Ucz się od najlepszych na obozach almaturu!

Wymarzone wakacje dla nastolatka to takie spędzone w towarzystwie ulubionych aktorów, wokalistów, sportowców i youtuberów. Kto nie chciałby stanąć na scenie ze  Zbigniewem Zamachowskim czy  trenować pływanie z Radosławem Kawęckim? Almatur prezentuje nowy katalog, pełen ciekawych propozycji, dzięki którym marzenia stają się rzeczywistością!

Obóz aktorsko – filmowy z Moniką Mazur

Obóz ten stwarza wyjątkową okazję zakosztowania magii kina i zrozumienia zasad rządzących filmem. Pierwszy obóz turnusu w Kortowie poprowadzi Monika Mazur, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, prezenterka programu Lajk! W zajęciach towarzyszyć jej będzie Tomasz Chrapusta, reżyser młodego pokolenia.

Obóz aktorsko – filmowy ze Zbigniewem oraz Moniką Zamachowskimi

Uczestnicy obozu w Kortowie dowiedzą się m.in. jak pracować z kamerą, prześledzą krok po kroku etapy przygotowywania filmu i będą mieli możliwość realizacji swoich artystycznych wizji. Nauczą się zachowania przed kamerą, będą mieli okazje poznać warsztat aktorski, wcielić się i oryginalnie zinterpretować wybrane postaci. Drugi turnus odwiedzą i udzielą wskazówek adeptom sztuki filmowej Zbigniew Zamachowski wybitny aktor filmowy i teatralny oraz popularna dziennikarka i prezenterka telewizyjna Monika Zamachowska.

Obóz aktorski z Julią Wróblewską

Przyszłe gwiazdy z obozu aktorskiego w Kazimierzu Dolnym i Murzasichlu odwiedzi, aktorka młodego pokolenia, Julia Wróblewska, znana z filmów Tylko mnie kochaj czy Och Karol 2. Młoda gwiazda opowie o zawodzie aktora oraz poprowadzi zajęcia aktorskie. Nauczy także przyszłe gwiazdy kina, jaką rolę pełni wokal w zawodzie aktora oraz poprowadzi zajęcia z emisji głosu.

Obóz musicalowy z Agnieszką Mrozińską

Warsztaty taneczno-wokalne na obozie musicalowym w Kortowie będzie prowadzić m.in. Agnieszka Mrozińska, aktorka serialowa, wokalistka i tancerka teatru Roma oraz Paweł Strymiński. Pod opieką profesjonalistów uczestnicy odkryją tajniki poruszania się na scenie i odbędą lekcje emisji głosu. Uczestnicy poznają także sekrety aktorstwa, nauczą się trudnej sztuki łączenia tańca z wokalem.

Obóz pływacki z Radkiem Kawęckim

Gościem specjalnym obozu pływackiego w Kortowie będzie mistrz świata i Europy – Radek Kawęcki! Znany sportowiec poprowadzi zajęcia podczas IV i V turnusu w Kortowie. Mistrz podzieli się wskazówkami treningowymi podczas zajęć na krytym basenie prowadzonych w formie zabawy i nauki. Uczestnicy obozu będą mogli doskonalić swoje pływackie umiejętności, a także nauczyć się czegoś zupełnie nowego od najlepszych.

Obóz piłkarski z Dawidem Pajorem

Znany specjalista od trików piłkarskich – Dawid Pajor – udzieli praktycznych porad oraz nauczy niezwykłych trików w czasie szkółki piłkarskiej w Kołobrzegu. Młodzież na obozie nie tylko nauczy się piłkarskich sztuczek, dzięki którym zaimponuje kolegom na podwórku czy w szkole, ale także poprawi swoją kondycję.

Obóz sportowy: sztuka samoobrony z Dawidem Wsiakim

Kształtowanie charakteru poprzez ćwiczenia fizyczne jest jednym z podstawowych założeń w sportach walki. Ćwiczenia kształcą wrażliwość estetyczną, dając możliwość obcowania z pięknym choreograficznie układem ruchów. Trenowanie sportów walki to nie tylko dążenie do osiągnięcia wymiernych rezultatów we współzawodnictwie sportowym, ale przede wszystkim kształtowanie pozytywnych cech charakteru. Obozy w Kortowie (turnusy 1-4) poprowadzi Mistrz Europy w Taekwon-Do ITF Dawid Wsiaki.

E-gamingowy z TheUrhara36

Z kolei młodzi gamerzy będą mieli okazję pograć razem ze znanym youtuberem, Andrzejem Jakiewiczem znanym pod pseudonimem TheUrhara36. Ten młody człowiek, który w niezwykle krótkim czasie uzyskał ponad 100 tysięcy subskrypcji na YouTube, nie tylko pokaże jak komentuje gry, ale także zaprezentuje jak nagrać oraz zmontować filmik do social mediów.

W nowym katalogu znajdują się obozy artystyczne, przygodowe, sportowe i hobbystyczne. W ponad 60 miastach rozlokowanych zarówno nad morzem, na Mazurach, w centralnej Polsce, jak i w górach każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo Almatur ma w swojej ofercie także coś dla młodych globtrotroterów. Są to wyjazdy zagraniczne, między innymi do Francji, Hiszpanii, Włoszech, Albanii, Bułgarii czy na Maltę. Oprócz tego młodzi ludzie mogą podszkolić języki obce na kursach organizowanych w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Hiszpanii czy Francji. Almatur pamiętał także o najmłodszych i z myślą o nich powstał Klub Urwisa z koloniami w Polsce dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat.

– Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w najnowszym katalogu na rok 2019 oraz na stronie internetowej www.almatur.pl. Zadbaliśmy o to, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Zaprosiliśmy także do współpracy znane osoby – sportowców, aktorów oraz youtuberów, żeby poprowadziły zajęcia z uczestnikami obozów. Młodzież i dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas wakacji, a rodzice mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo. Ponadto obozy są organizowane w całej Polsce, tak więc zarówno miłośnicy górskich wspinaczek, jak i leżenia na plaży znajdą coś dla siebie – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.