Dlaczego warto kupić bluzy reklamowe dla pracowników?

Odzież firmowa może przybierać różnorodne formy. Wśród nich znajdują się także bluzy reklamowe, które mają wszechstronne zastosowanie i świetnie sprawdzą się na wielu stanowiskach. Dlaczego warto je zamówić? Czym kierować się podczas wyboru takich ubrań reklamowych?

Bluzy reklamowe dla pracowników – kiedy warto?

Na odzież jak bluzy reklamowe – https://oznakowane.com/oferta/odziez-reklamowa/bluzy-reklamowe

warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, gdy pracowników nie obowiązuje żadne oficjalny, formalny dress code, czyli mogą oni chodzić do pracy w luźniejszych ubraniach.

Bluzy reklamowe kapitalnie nadają się dla tych pracowników, którzy często wykonują swoje prace na zewnątrz lub też w warunkach obniżonej temperatury powietrza, ponieważ mogą zapewnić one wysoki komfort termiczny. Dotyczy to przede wszystkim bluz polarowych, ale również zwykłe bluzy dresowe z bawełny dbają o wygodę podczas chłodniejszych dni.

Warto też wskazać, że bluzy reklamowe to również dobry wybór z punktu widzenia wizerunkowego. Firma, której pracownicy noszą taką samą odzież firmową, jest traktowana przez klientów i kontrahentów jako bardziej profesjonalna, godna zaufania.

Jakie bluzy reklamowe wybrać?

Obecnie bluzy reklamowe są oferowane w wielu różnych fasonach i kolorach. Można też kupić je jako damskie i męskie.

Wybierając odpowiednie bluzy reklamowe, warto przede wszystkim kierować się ich przeznaczeniem oraz kolorystyką, aby można było łatwo je oznakować za pomocą logo firmy.

Na co dzień wygodne będą bluzy bawełniane – mogą być one wykonane z kapturem lub bez, a także mogą mieć zapięcie na zamek z przodu. Dostępne są także bluzy polarowe, które są cieplejsze i polecane na chłodne dni.

Kolorystyka bluz powinna być odpowiednio dobrana, by umieszczone na nich logo było dobrze widoczne. Można także dopasować ją do kolorów charakterystycznych dla firmy.

Znakowanie bluz reklamowych – nadruk, haft, naszywki

Obecnie bluzy reklamowe znakowane są za pomocą trzech technik, czyli z wykorzystaniem nadruków, haftów oraz naszywek.

Nadruki są najprostsze w wykonaniu i najtańsze. Wykorzystuje się wtedy metody pozwalające na wykonanie trwałych, odpornych na pranie nadruków logo firmy.

Hafty są już bardziej kosztowne, niemniej jednak wyglądają bardzo efektownie. Naszywki, które często są wykończone haftami, także są dostępną opcją znakowania bluz.

Dzisiaj bluzy reklamowe są oferowane przede wszystkim w firmach wykonujących odzież reklamową na zamówienie. Można także kupować je w sklepach internetowych z bezpośrednią dostawą pod adres.